Certyfikowane Luksusowe Wiedzmy | Wiedźma I – Ty jako Wiedźma I
54207
page-template-default,page,page-id-54207,page-child,parent-pageid-52942,theme-borderland-members-neu,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,neu members borderland child 02-child-ver-1.15.1527381476,neu members borderland-ver-1.15,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,side_menu_slide_from_right,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Proszę zaloguj się żeby zobaczyć co jest dalej. (

Nie posiadasz jeszcze abonamentu ?

Dołącz do nas!
)
20 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ewakara
ewakara
17.07.2018 21:27

Podróż do słuchania, czasem do uśmiechu a czasem do łez szczęścia – dziękuję 🙂 W mojej wizji czułam się piękna i wystarczająca. Pełna spokoju, ale i energii. Przy ognisku było mi dobrze, byłam częścią całości, ale i sobą. Czułam, że jest dla mnie miejsce, a uściski innych wiedźm mocne, ciepłe i serdeczne 🙂 Tuż przed przejściem przez bramę nie mogłam się doczekać i przebierałam nogami jak mała dziewczynka z ekscytacji 🙂 Ślubowanie wydrukowałam na grubszym ozdobnym papierze i powiesiłam na ścianie – no bo ma być w końcu uroczyście 🙂 i dodałam linijkę o pozwalaniu sobie na błędy. Witajcie drogie… Weiterlesen »

Aga Plata
Admin
18.07.2018 00:23
Reply to  ewakara

Witaj droga Wiedźmo!!! Jak się cieszę z Tobą z tej dodanej linijki o błędach! I czytam z uśmiechem i z łzami szczęścia. Ja też Ci dziękuję! Słyszę we mnie cudowne echo Twoich słów, “czułam się częścią całości, ale i sobą”. Dziękuję, że ta wizja tak pięknie mi o tym przypomina. Mimo że nie było mnie przy Tobie w sensie fizycznym w czasie podróży, to totalnie czuję tę ekscytację i napełnia mnie ona takim wspaniałym musującym jak szampan ciepłem 😉
No i mega turbo fantastycznie odjazdowy papier, jak uroczyście to uroczyście!!! Hurra!

multipaulik
multipaulik
17.07.2018 21:24

Hej, jeszcze ja tu jestem 🙂 Dołączam moje ślubowanie.

Podróże do słuchania są dla mnie na razie trudne. Nie do końca potrafię oderwać się od tego, co tu i teraz, ale będę je powtarzać.

Pozdrawiam!

Aga Plata
Admin
17.07.2018 23:49
Reply to  multipaulik

Paulina Kochana jak cudownie Cię tu słyszeć i powitać!!! Dziękuję Ci, że możemy być świadkiniami Twojego ślubowania!!! Ja przy każdym ślubowaniu mam ciarki, i oczywiście teraz też mam je na calusieńkim ciele. Jestem poruszona tym, co do niego dodałaś. Czuję moc, która z niego bije. Dziękuję Ci za szczerość, za to, że dzielisz się z nami Twoimi trudnościami z podróżami do słuchania. Jestem też przekonana, że wiele z nas się tak czasami czuje i że jest to zupełnie naturalne. Czasami mamy takie momenty, że szczególnie trudno nam uciszyć głowę. Mnie się też to czasami zdarza:) Bardzo się cieszę, że chcesz… Weiterlesen »

Aldona
Aldona
17.07.2018 12:08

Komentarz zamieszczam jeszcze raz:) ślubowanie nabiera MOCY:)

Aga Plata
Admin
17.07.2018 12:52
Reply to  Aldona

Fantastycznie Aldona znaczy miłość, uwielbiam to! Czuję MOC!

Izabela
Izabela
17.07.2018 08:44

nie widzę po zalogowniu komentarza który wczoraj wrzucałam tutaj więc wrzucam jeszcze raz 😉 w skróconej wersji 😀
dobrze było Was spotkać.

Aldona
Aldona
17.07.2018 11:59
Reply to  Izabela

Witaj Izabela, cieszę się, że widzę Twój komentarz:) od niedzieli brakowało mi jakiegokolwiek śladu żywej obecności Wiedźm. Moje komentarze też nie były widoczne, pewnie problemy techniczne. Tekst ślubowania zapisany Twoim charakterem pisma jest namacalny;) Jesteś z nami:) SUPER!!! Owocnych zbiorów i super przeżyć w trakcie kursu:)

Aga Plata
Admin
17.07.2018 12:51
Reply to  Aldona

Kochane Wiedźmy, dziękuję Wam za ślubowania pełne mocy!!! To bardzo tajemnicze, że znikają komentarze i oczywiście musi to być problem techniczny. Ja też się dziwiłam, że Was tu nie słyszę, ale pomyślałam, że może potrzebujecie więcej czasu na materiały. Pomoc techniczna już wie i pracuje nad tym problemem. Przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że jak najszybciej to naprawi. W wiedźmińskim świecie dzieją się czasami dziwne rzeczy, kiedyś opowiemy Wam z Marią jakie tajemnicze rzeczy działy się przy przygotowywaniu kursu:)

Aga Plata
Admin
17.07.2018 12:51
Reply to  Izabela

Hurrra Izabela!!! Ściskam Cię mocno!

Aga Plata
Admin
17.07.2018 13:12
Reply to  Maria

Kochane, problem zlokalizowany! Komentarze, które wcześniej napisałyście są, nie zginęły, tylko nie są widoczne. Około 15tej będzie wszystko naprawione. Proszę Was o chwilkę cierpliwości:))

Aga Plata
Admin
17.07.2018 15:22
Reply to  Aga Plata

Naprawione, od teraz komentarze już nie będą znikać;) Komentarze które napisałyście a które nie były widoczne nie zginęły, pracujemy jeszcze nad tym, żeby je przyporządkować odpowiednim miejscom w panelu:)

Aga Plata
Admin
18.07.2018 00:27
Reply to  Aga Plata

I już wszystkie są na swoim miejscu, Kochane Wiedźmy!

Izabela
Izabela
16.07.2018 21:59

Fajnie było Was dzisiaj spotkać przy tym ognisku 😀

dzisiejsze moje zadziwienie w niesamowitości jest takie jak to co jest w tym kursie łączy się z tym co robię teraz akurat poza kursem. wychodzi taka zwiększona moc 😉
chętnie bym wróciła do tej wizji ale może jutro zrobię jeszcze raz medytację i zobaczę co się wydarzy 😉

i list jest. wszystko ręcznie. na razie przynajmniej.

a kiedy poznam inne Wiedzmy?:D

Aga Plata
Admin
17.07.2018 23:55
Reply to  Izabela

Wow, tak mnie to cieszy, że to co w kursie magiczne łączy się z tym, co akurat dla Ciebie poza nim!!! Dasz nam znać, jak się czułaś z podróżą przy kolejnym odsłuchaniu? Było cudownie spotkać Cię przy ognisku:))) Delektuję się Twoim pełnym mocy ślubowaniem!!! …i nie mogę nie napisać, że zachwycam się wzorem na paznokciach:) Uściski

Aldona
Aldona
15.07.2018 17:01

W mojej wizji byłam wdzięczna, za powitanie kobiet, za to miejsce, które na mnie czekało. Czułam, że odnalazłam swoich. Śpiew kobiet był elektryzujący. Doświadczyłam uczucia, że jestem częścią czegoś większego, co chciało abym BYŁA i rozsiewała serdeczne, złote nici mocy, płynącej z mojego ciała dla swojego dobra i dobra innych. A teraz jestem już w swoim pokoju, pada deszcz i pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Aga Plata
Admin
18.07.2018 00:03
Reply to  Aldona

Dla mnie ta wizja jest elektryzująca! Dziękuję Ci! Cieszę się bardzo, że poczułaś się częścią czegoś większego i jak wspaniale, że ta mądrośc pojawiła się w wizji! Łączę się ze złotymi niciami mocy, dociera do mnie ich ciepłą serdeczność. Pozdrawiam Cię i czuję się szczęśliwa, że odnalazłaś tu swoich:)

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

20
0
Would love your thoughts, please comment.x