Certyfikowane Luksusowe Wiedzmy | Wiedźma I – Moduł 3 – Bonus Magiczna Transformacja
54955
page-template-default,page,page-id-54955,page-child,parent-pageid-53449,theme-borderland-members-neu,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,neu members borderland child 02-child-ver-1.15.1527381476,neu members borderland-ver-1.15,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,side_menu_slide_from_right,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Proszę zaloguj się żeby zobaczyć co jest dalej. (

Nie posiadasz jeszcze abonamentu ?

Dołącz do nas!
)
8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
LuksusowaRenata2018
LuksusowaRenata2018
17.08.2018 22:27

Bardzo dziękuje za ten bonus! On jest dla mnie, zdecydowanie. Mój mąż ciągle mi przypomina o nagrywaniu krótkich filmików, które będą bardzo pomocne w mojej pracy zawodowej. Pomocne dla innych. Mój brak odwagi nadal wygrywa, ale może już niedługo. Zobaczę, sprawdzę, podzielę się.
Aga moim zdaniem byłaś świetna.
Nasze duże nosy, małe usta, za duży lub za mały biust, za grube lub za chude nogi… inni zauważają dopiero wtedy kiedy sami im o tym powiemy. Cenna uwaga!

Aga Plata
Admin
18.08.2018 08:54

Ale się cieszę Renata, że ten bonus Ci się przydał!:)Koniecznie podziel się, jak nagrasz, jestem ogromnie ciekawa! Dziękuję bardzo za Twoje słowa, biorę je do siebie i się nimi delektuję:) Ściskam Ci serdecznie <3

Aldona
Aldona
10.08.2018 11:16

Od kiedy pamiętam sztywniałam na widok włączonej kamery skierowanej w moją stronę, nie chciałam oglądać potem tych nagrań, tego jak wyglądam, jak mówię, co mówię, jak się poruszam. Wewnętrzny krytyk rządził. Teraz nagrywam siebie w foliowym czepku na głowie i z zieloną henną na włosach. Nic nie da się ukryć, cała twarz jak na dłoni. Od jakiegoś czasu chodzę po świecie bez makijażu, tylko usta, odcienie czerwieni, które kocham kobiecą miłością. Zrezygnowanie z malowania twarzy samo przyszło wraz z serdeczną pracą ze sobą i było takie wyzwalające, jestem jaka jestem. Najtrudniej przyjmowały to kobiety wokół mnie, tak bardzo zachęcały mnie… Weiterlesen »

Aga Plata
Admin
12.08.2018 23:31
Reply to  Aldona

Aldona ja też pozdrawiam Twoją piękną twarz luksusowej wiedźmy, którą w towarzystwie zielonej henny i foliowego czepka na głowie wygląda na pewno bosko:)! I dziękuję Ci za Twój ciepły wpis, ja też czuję się wzruszona. Cieszę się bardzo, że to doświadczenie zbliżyło Cię do siebie:) Twoje słowa “jestem jaka jestem” są dla mnie jak balsam. Widzę ogromną siłę w tym, że pokazujesz się światu w całej Twojej autentyczności, światu, w którym często to właśnie kobiety chcą się kontrolować inne kobiety, a my same często sobie wmawiamy, że mamy mniej mocy. Uwielbiam Twoje używanie pachnideł i malowideł po to, żeby siebie… Weiterlesen »

ewakara
ewakara
09.08.2018 21:07

Bedzie troszkę chaotycznie 🙂 Strasznie ciekawe zdanie, i fajne, i… zostawiło mnie z takim “AHA!”. Bo co innego jest się przygotowywać do nagrania, i mówić na konkretny temat, a co innego po prostu coś powiedzieć do kamery dla samej siebie, po prostu tak jak siedzę, ze spuszonymi włosami, bo dopadł mnie deszcz (albo to ja dopadłam deszcz). Nagrałam jeden filmik i złapałam się na analizowaniu tych włosów i podbródka co to mógłby być przecież szczuplejszy. A na koncu zobaczyłam jakiś błysk w oku, i to ten błysk to jest coś czego zupełnie nie spodziewałam się zobaczyć. I jak tylko zobaczyłam… Weiterlesen »

Aga Plata
Admin
10.08.2018 08:33
Reply to  ewakara

Ewa, wow uwielbiam to z tym błyskiem w oku!!! Właśnie podskakuję na sofie z radości, kiedy to piszę! Bardzo się cieszę, że podobało Ci się to wyzwanie i że nagrałaś filmiki! Dwa, hura! Zgadzam się z Tobą, że takie utrwalenie siebie sauté, bez przygotowań i bez żadnego planu co powiedzieć, tylko pozwoleniu sobie na bycie bez oczekiwań to bardzo intymna sprawa. Ja też tak się czułam kiedy się nagrywałam. I czuję, że to intymne, że się tymi nagraniami z Wami dzielę i jednocześnie bardzo mnie to do Was zbliża. A teraz nawet wiesz, że narzekam na mój nos, z czego… Weiterlesen »

multipaulik
multipaulik
07.08.2018 12:44

Aga, dzięki wielkie za te nagrania. Tak sobie myślę, że często docierają do mnie komunikaty (z Internetu/mediów), które są już wygładzone – widzę ładne panie, które zawsze mówią składnie, mają piękne mieszkania na Instagramie, cudowne wakacje itd. (uogólniam to zjawisko, bo znam też inne przykłady). Wiem, że to wszystko jest pewną kreacją, w dużej mierze też wynikiem pracy, której etapów i kulisów po prostu nie widzę. Ale jednak trudno mi czasem nie wpaść w porównywanie się do innych. To się dzieje jakoś tak podświadomie (nie wiem, czy to dobre słowo do opisania tego, o czym myślę). To potrafi być bardzo… Weiterlesen »

Aga Plata
Admin
10.08.2018 08:21
Reply to  multipaulik

Paulina ogromnie dziękuję Ci za ten wpis! Bardzo się cieszę, to dla mnie bardzo ważne słowa. I czuję się ogromnie wzruszona, kiedy czytam u Ciebie, że zobaczyłaś, że nie ważne jak wyglądasz tylko co chcesz sobie powiedzieć. I tym pięknem promieniejesz! Tak, to porównymwanie się z innymi, potrzeba bycia najlepszą czy takie myśli, że w pewnym wieku “powinnan” juz robić pewne rzeczy, znam to bardzo dobrze, dla mnie to coś co siedzi w nas dość głęboko i nie wiem, czy zaczęło się w szkołach z ocenami czy o wiele wcześniej. To też były i nadal czasami są kłody na moje… Weiterlesen »

Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x