Certyfikowane Luksusowe Wiedzmy | Certyfikowane Luksusowe
50757
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50757,page-child,parent-pageid-51705,theme-borderland-members-neu,eltd-core-1.0.3,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,neu members borderland child 02-child-ver-1.15.1527381476,neu members borderland-ver-1.15,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,side_menu_slide_from_right,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Co dla nas znaczą

Certyfikowane Luksusowe Wiedźmy

Bycie Luksusową Wiedźmą to bycie prawdziwą sobą.

 

Kiedy czujesz, że wszystko jest w Twoich rękach.

 

Kiedy możesz znaleźć tyle luksusu w świecie, że serce eksploduje.

 

Kiedy pozwalasz sobie czuć się sexy.

 

Uwierz w siłę morza i spokój jeziora, w miniówki, szczerość, w muzykę, miłość i w swoją moc.

 

Nieważne jak jesteś ubrana, jakie masz włosy. Ważne jak się czujesz.

Interesuje nas wiedźmiństwo użytkowe, bycie wiedźmą w codziennym życiu, na stałe, non stop bycie prawdziwą sobą, nie tylko na warsztatach, ceremoniach, medytacjach.

 

Nie w przebraniu, Luksusową Wiedźmą nie jesteś kiedy zakładasz długą spódnicę i obwieszasz się biżuterią. Wtedy może jesteś przebrana za czarownicę. My się nie chcemy przebierać.

Chcemy być sobą i czuć się z tym świetnie. W swojej skórze, w swojej sile, w swojej słabości. W naszej pełni.

 

Wiemy, że słowo “wiedźma” jest mocne. Dla niektórych może brzmieć negatywnie, nawet odpychająco. Bo kojarzy się z brudną, starą kobietą, która żyje w izolacji. Dla nas wiedźma to kobieta świadoma swojej mocy, żyjąca w harmonii ze światem i ludźmi.

Aga:  Luksusowa Wiedźma

 

podejmuje ryzyko, mówi „nie” i „tak” z głębi brzucha
cieszy się w pełni życiem, uwielbia taniec, muzykę i inne przyjemności
słucha swojej wewnętrznej mądrości
nie daje się zaszufladkować, ma własną definicję luksusu
czuje się równie dobrze na szplikach i boso przy ognisku w lesie
dba o to, by czuć się dobrze sama ze sobą, bo wtedy jest jej dobrze z innymi
nie przykleja uczuciom etykietek, pozwala sobie na złość i smutek

Maria: Jestem Luksusową Wiedźmą, bo:

 

umiem o siebie zadbać

robię rzeczy po swojemu

spełniam swoje marzenia

nie przejmuję się tym co ogólnie przyjęte za “normalne”

czuję się wolna

jestem asertywna

znam swoją wartość

26533

wiedźmy na świecie

1440

minut dziennie na zmianę

1

Twoje życie

Wiedźma

CERTYFIKOWANA I LUKSUSOWA

CZEMU LUKSUSOWE?

Za tym słowem kryją się dwie rzeczy. Pierwsza to taka, że jesteśmy Luksusowymi Wiedźmami, bo burzymy się przeciwko obrazowi czarownicy, która chodzi w łachmanach, w warstwowych spódnicach mieszka w lepiance poza cywilizacją, ma na głowie kołtuny, dawno nie robiła peelingu i jeśli coś pali, to nie pachnące olejkiem ylang ylang świece tylko dymiące pochodnie. Nie mamy w słoiku skóry jaszczurki, lubimy sobie czasami malować rzęsy, Aga lubi szpilki, a Maria wygodne miękkie łóżka. Możesz być wiedźmą w każdym ciuchach, fryzurze i w czym tylko Ci się podoba.

 

Druga to taka, że uważamy, że luksus jest fajny i cudownie mieć luksusowe życie. Ale luksus niekoniecznie wiąże się dla nas z pieniędzmi. Dla Agi luksusem jest zapach jeziora i nocna wycieczka łódką pod gwiaździstym niebem z Marią Kulą, jedzenie sushi w Yumiko w Krakowie, taniec i naturalny design. Dla Marii luksus to życie tak, jak chce, przebywanie w naturze, pieczenie chleba i praca z każdego miejsca na świecie.

 

Kiedy jesteś w luksusie, czujesz flow.

 

Możesz się czuć luksusowo niezależnie od tego ile zarabiasz czy gdzie mieszkasz.

Co jest luksusem dla Ciebie?

DLACZEGO CERTYFIKOWANE?

Jesteśmy certyfikowanymi wiedźmami, bo traktujemy wiedźmiństwo poważnie. To sposób życia, który pociąga za sobą konkretne decyzje i kierowanie się konkretnymi zasadami.

 

Kiedy decydujesz się na wiedźmińską certyfikację oznacza to, że też chcesz kierować się tymi zasadami: żyć w prawdzie, cieszyć się życiem, chcesz się rozwijać i pracować nad sobą.

 

Certyfikat jest też dla nas znakiem odpowiedzialności za siebie, tego, że nie ma powrotu do bezmyślnej szarej egzystencji. Jest też jak pas w karate albo judo – mówi o tym co już osiągnęłyśmy i co jeszcze przed nami.

zostań wiedźmą
Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.